• Home
 • /
 • Apartamenty Blisko Centrum
Apartamenty Blisko Centrum

Apartamenty Blisko Centrum

Apartamenty znajdują się na ulicy Nadrzecznej, w cichej i spokojnej okolicy i w bliskiej odległości od centrum miasta.

Apartament 5-osobowy, o pow. 40 m2 mieści się na parterze. To wyjątkowa oferta dla gości ceniących sobie wygodę, komfort i przyjazną atmosferę. W skład apartamentu wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, oraz łazienka z kabiną prysznicową. Goście naszego apartamentu mogą bezpłatnie korzystać z miejsca parkingowego w piwnicy budynku. Dodatkowe wyposażenie: TV, w pełni urządzona kuchnia  (lodówka, zmywarka, naczynia, sztućce, garnki, płyta indukcyjna), pościel, ręczniki, suszarka do włosów.

Apartament 4-osobowy, o powierzchni 33 m2 mieści się na I piętrze. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, oraz łazienka z kabiną prysznicową. Goście naszego apartamentu mogą bezpłatnie korzystać z miejsca parkingowego na zewnątrz budynku. Dodatkowe wyposażenie: TV, w pełni urządzona kuchnia  (lodówka, zmywarka, naczynia, sztućce, garnki, płyta indukcyjna), pościel, ręczniki, suszarka do włosów.

CENNIK:

sezon letni: 75-80 zł/os., w zależności od długości pobytu (apartament 4-osobowy 300-320 zł za dobę, apartament 5-osobowy 375 zł za dobę).

sezon zimowy: 85-90 zł/os., w zależności od długości pobytu (apartament 4-osobowy 340-360 zł za dobę, apartament 5-osobowy 425-450 zł za dobę).
poza sezonem 50-75 zł/os. (w zależności od długości pobytu).

dodatkowe opłaty:

 • opłata klimatyczna 2,20 zł os.
 • jednorazowa opłata za przygotowanie apartamentu 140 zł 

Cena pobytu mniejszej lub większej ilości gości ustalana indywidualnie. Atrakcyjne rabaty w przypadku dłuższych pobytów.

Zadzwoń! 668 441 477, 535 522 777

lub napisz: blizejchmur@gmail.com

Zapytaj o rezerwację!


  Wyjazd


  Szczęśliwa 13GołąbekLeo

  Zobacz zdjęcia!

  Wróć na stronę główną

  Back to Top