Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/reduta/domains/blizej-chmur.pl/public_html/wp-content/plugins/one-click-demo-import/inc/OneClickDemoImport.php on line 128 Apartament Szklarska Poręba – Bliżej Chmur
  • Home
  • /
  • Apartament Szklarska Poręba
Apartament Szklarska Poręba

Apartament Szklarska Poręba

Apartament na ul. Kilińskiego (Szklarska Poręba) to idealne rozwiązanie dla gości szukających relaksu w bardzo bliskiej odległości od centrum i jednocześnie tuż przy samym wejściu na szlak. 

Znajduje się on na trzecim piętrze nowoczesnego budynku (budynek z windą) i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Apartament ten pomieści maksymalnie 5 osób.

Nasi goście mogą korzystać z bezpłatnego miejsca postojowego na zewnątrz budynku.  Dodatkowe wyposażenie: TV, w pełni urządzona kuchnia – naczynia, sztućce, garnki, płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, kominek elektryczny, pościel, ręczniki, suszarka do włosów.

CENNIK:

sezon letni: 80-90 zł/os., w zależności od długości pobytu (380-450 zł)sezon zimowy: 85-90 zł/os., w zależności od długości pobytu (apartament 4-osobowy 400-500 zł za dobę). 
poza sezonem: 50-75 zł/os. (w zależności od długości pobytu).
dodatkowe opłaty: opłata klimatyczna 2.80 os/noc, jednorazowa opłata a przygotowanie apartamentu 150 zł.

Back to Top